Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26
1 osoba

Jeśli chcesz kokonać zakupu biletów dla grupy liczącej 10 lub więcej osób, skontaktuj się z nami dzwoniąc do naszego Telefonicznego Biura Obsługi

+48 17 850 80 41

Infolinia czynna
Pn - Pt: 9:00 - 17:00

Loty z Katowic(KTW) na Krete(KRETA)

Wylot z
Katowice, Polska PL
Lotnisko wylotu
Katowice, Pyrzowice (KTW)
Przylot do
Kreta, Grecja GE
Lotnisko przylotu
Heraklion, wszystkie lotniska (KRET)
Promocja aktualna:
Data podróży
Linie lotnicze:
Ryanair Wizzair

Cena od 149,00 pln

Wybierz datę wylotu

Bilety lotnicze
z Katowic(KTW) na Krete(KRET)

Na Kretę liniami Ryanair bezpośrednie połączenie lotnicze odbywa się z polskiego lotniska w Katowicach. Loty realizowane są raz w tygodniu w soboty. Wylot z Katowic o godz 11:40, lądowanie na Krecie o godz 15:20. Połączenia powrotne z Krety także raz w tygodniu w soboty o godz 09:20, lądowanie w Katowicach o godz 11:05. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 loty zostają zawieszone.

Aktualne loty Katowice(KTW) - Kreta (KRET)

Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
GQ 254
2023-03-12 16:30 Ateny (ATH)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-17 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-17 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 1
Cena: 900 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
GQ 254
2023-03-12 16:30 Ateny (ATH)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-24 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-24 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 2
Cena: 905 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
GQ 254
2023-03-12 16:30 Ateny (ATH)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 8h 40m / 2 przesiadki
2023-03-18 06:50 Chania (CHQ)
2023-03-18 15:30 Katowice (KTW)
1
A3 331
2023-03-18 06:50 Chania (CHQ)
2023-03-18 07:40 Ateny (ATH)
A3
2
A3 870
2023-03-18 09:00 Ateny (ATH)
2023-03-18 10:40 Warszawa (WAW)
A3
3
LO 3883
2023-03-18 13:40 Warszawa (WAW)
2023-03-18 14:30 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Kreta 3
Cena: 909 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
GQ 254
2023-03-12 16:30 Ateny (ATH)
2023-03-12 17:30 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2023-03-19 12:15 Chania (CHQ)
2023-03-19 18:20 Katowice (KTW)
1
GQ 253
2023-03-19 12:15 Chania (CHQ)
2023-03-19 13:15 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-19 15:50 Ateny (ATH)
2023-03-19 17:20 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 4
Cena: 924 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
OA 6334
2023-03-12 13:05 Ateny (ATH)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
OA
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-17 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-17 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 5
Cena: 925 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
OA 6334
2023-03-12 13:05 Ateny (ATH)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
OA
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-24 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-24 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 6
Cena: 931 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
OA 6334
2023-03-12 13:05 Ateny (ATH)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
OA
Przylot
Czas podróży: 8h 40m / 2 przesiadki
2023-03-18 06:50 Chania (CHQ)
2023-03-18 15:30 Katowice (KTW)
1
A3 331
2023-03-18 06:50 Chania (CHQ)
2023-03-18 07:40 Ateny (ATH)
A3
2
A3 870
2023-03-18 09:00 Ateny (ATH)
2023-03-18 10:40 Warszawa (WAW)
A3
3
LO 3883
2023-03-18 13:40 Warszawa (WAW)
2023-03-18 14:30 Katowice (KTW)
LO
Lot Katowice - Kreta 7
Cena: 935 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
1
W6 1241
2023-03-12 06:40 Katowice (KTW)
2023-03-12 10:10 Ateny (ATH)
W6
2
OA 6334
2023-03-12 13:05 Ateny (ATH)
2023-03-12 13:55 Chania (CHQ)
OA
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2023-03-19 12:15 Chania (CHQ)
2023-03-19 18:20 Katowice (KTW)
1
GQ 253
2023-03-19 12:15 Chania (CHQ)
2023-03-19 13:15 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-19 15:50 Ateny (ATH)
2023-03-19 17:20 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 8
Cena: 950 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2023-03-12 12:05 Katowice (KTW)
2023-03-12 21:10 Chania (CHQ)
1
FR 6385
2023-03-12 12:05 Katowice (KTW)
2023-03-12 15:25 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 256
2023-03-12 20:15 Ateny (ATH)
2023-03-12 21:10 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-17 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-17 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-17 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-17 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 9
Cena: 999 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2023-03-12 12:05 Katowice (KTW)
2023-03-12 21:10 Chania (CHQ)
1
FR 6385
2023-03-12 12:05 Katowice (KTW)
2023-03-12 15:25 Ateny (ATH)
FR
2
GQ 256
2023-03-12 20:15 Ateny (ATH)
2023-03-12 21:10 Chania (CHQ)
GQ
Przylot
Czas podróży: 5h 0m / 1 przesiadka
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 23:00 Katowice (KTW)
1
GQ 255
2023-03-24 18:00 Chania (CHQ)
2023-03-24 19:00 Ateny (ATH)
GQ
2
FR 6388
2023-03-24 20:30 Ateny (ATH)
2023-03-24 22:00 Katowice (KTW)
FR
Lot Katowice - Kreta 10
Cena: 1004 PLN